Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Do pracy i na wakacje do USA – praca sezonowa za granica

Posted in:

Jeśli chcesz w wakacje zarobić odrobinę dodatkowych pieniędzy, nie myśl, że Twoją jedyną opcją są Niemcy, Wielka Brytania, czy któryś z krajów skandynawskich. W tym dość obszernym temacie, jakim jest praca wakacyjna USA będzie równie piękną opcją.

Nie myśl, że to bardzo daleko, drogo i ciężko się tam uzyskać. Okazuje się, że są na to zupełnie niezłe sposoby. Wyjściem jest program Work&Travel USA. To propozycja przeznaczona głównie dla osób posiadających status studenta. Zgłaszając się do kodu, otrzymuje się propozycję pracy przez parę miesięcy w Stanach Zjednoczonych, a następnie sposobność zwiedzania kraju przez dodatkowy miesiąc. Czas pracy wynosić może od dwóch miesięcy do około pół roku.

Na ten okres będzie nam przysługiwać specjalna wiza dla pracowników tymczasowych. Załatwienie jej może być niestety nieco czasochłonne. Wymagana będzie bowiem osobista rozmowa z urzędnikiem w amerykańskim konsulacie. Te znajdują się w Warszawie i Krakowie, zatem osoba, która nie jest mieszkańcem którego z takowych miast będzie musiała poświęcić trochę czasu na dojazd.

O ile chodzi o zarobki, programy Work and Travel opinie posiadają w całości rewelacyjne. Przez nieustannie pracy odłożyć można kilka tysięcy dolarów, nawet z uwagi dość znaczny koszt biletów lotniczych. Zasługą tego jest bowiem fakt, że pracodawca na miejscu gwarantuje noclegi , a dodatkowo wyżywienie. Cała wypłata może więc zostać zaoszczędzona i po powrocie zamieniona na złotówki. Krótko mówiąc, przez parę miesięcy pracy w USA, odłożyć można tyle samo, co nawet przez kilka lat pracy w Polsce.

Należy odwiedzić – wiza do usa.

Comments are closed