Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Korzystaj z dobroci ziół

Posted in:

Sklep zielarski jest miejscem, w którym znawcy i propagatorzy zdrowego żywienia odnajdą nie tylko bogactwo smaków i aromatów, niemniej jednak i leki na liczne dolegliwości.

Od zarania wieków znane są dobroczynne właściwości lecznicze ziół i substancji, występujących w naturze.

Naukowcy przekonują, że olej z czarnuszki odgrywa ważną rolę w walce z nowotworami. Z badań wynika, że olej ten sprawia śmierć komórek nowotworowych i hamuje ichniejszym powstawanie.

W swoim składzie zawiera olejki eteryczne a te tymochinon, składnik, który hamuje rozwój nowotworu skóry i tkanki podskórnej, redukuje żywotność komórek rakowych wątroby, płuc, jelita grubego. Jest skuteczny w leczeniu białaczki, raka piersi i innych.

Równie, cudowne właściwości ma koci pazur (vilcacora). Powszechnie uważa się, iż to zioło pomaga zwalczyć białaczkę. Nadal, na cały świecie, organizowane są badania, mające na celu zgodę leczniczych właściwości tej rośliny.

Inne zioło – czarci pazur posiada równie ciekawą nazwę i podobne właściwości. Dzięki zawartości steroli może hamować rozwój nowotworów.

żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka należy także sięgnąć po błonnik witalny – suplement diety, który zawiera babkę płesznik i jajowatą.

Dobrze zaopatrzona zielarnia jest miejscem, w którym entuzjaści medycyny niekonwencjonalnej wynajdą kilka ziół, dostępnych wyłącznie w naturze. Są to m.in.: widłak goździsty, kłącze tataraku, przytula, krwawnik czy skrzyp polny. Wymienionym przypisuje się szereg dobroczynnych właściwości, w tym zwalczanie nowotworów.

Polecam ujrzeć: zioła.

Comments are closed