Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Najwyższa jakość – biuro rachunkowe

Posted in:

Biurorachunkowe.xen.pl oferuje profesjonalne usługi z zakresu prowadzenia księgowości przedsiębiorców i firm, w tym:

– prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełną księgowość)

– ewidencję rachunkową w podatkowej księdze dochodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową i prowadzenie karty podatkowej (uproszczoną księgowość).

Przy współpracy z klientem oferujemy nowatorski program internetowy. Jest to autorski system B2B znajdujący się na stronie internetowej www.mojecyferki.pl. Ułatwia on przepływ treści między biurem, a klientem poprzez przesyłanie dokumentów i bieżących wiadomości. Taki system daje możliwość na oszczędność czasu, który jest bajecznie cenny zarówno dla klienta jak i dla biura.

Oprócz obsługi księgowości firm, oferujemy też prowadzenie spraw kadrowych i obsługę w zakresie spraw ZUS-u, w tym m.in. sporządzanie list płac, obliczanie podatków i przygotowanie deklaracji podatkowych. Zajmujemy się też sprawozdawczością i kontaktujemy się w imieniu klienta z urzędami w sprawach podatkowych.

Biuro rachunkowe ma doświadczony i zaangażowany zespół księgowych otwarty na współpracę z klientem. Biurorachunkowe.xen.pl ponosi pełną odpowiedzialność w zakresie prowadzonych rozliczeń przed ZUS i US , a ponadto ubezpieczenie OC. Cennik biura jest dostępny aż w 3 wariantach: uproszczonym, komfort i standardowym, a cena usługi zależy głównie od:

– rodzaju prowadzonej księgowości,

– liczby dokumentów.

O ile chcesz znać więcej szczegółów odwiedź portal http://www.biurorachunkowe.xen.pl.

Comments are closed