Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Pozycjonowanie a nowi klienci

Posted in:

###

Zadaniem pozycjonowania jak również innych działań marketingowych jest dotarcie z własną ofertą do nowych klientów. A zatem czy pozycjonowanie spełnia swoje zadanie, tak w jaki sposób np. reklama telewizyjna czy również radiowa – oczywiście, że tak. Pozycjonowanie ma szereg zalet a dotarcie do nowych kontrahentów to tylko jedna z nich. Ale w jaki sposób możemy dzięki pozycjonowaniu zwiększyć liczbę naszych klientów. Rozwiązania są dwa.

Pozycjonowanie swojej strony internetowej. No jest prawdopodobnie to w znaczącej liczbie przypadków wybierany rodzaj pozycjonowania stron w który inwestuje już całkiem spora rzesza dużych a nawet nieznacznych firm. Dla nieznacznych firm jest to o tyle dobre, że pozycjonowanie jest tanie dzięki czemu nie powinniśmy narażać się na wielką dziurę w budżecie.

Drugim sposobem jest pozycjonowanie pozytywnych opinii o naszej firmie w sieci. To, że użytkownik trafi na naszą stronę nie zapewnia nam, że ten klient zakupi nasz produkt. Czy także skorzysta z mojej oferty. Pozycjonowanie opinii czy tak zwany SEO PR pozwala niezdecydowanym użytkownikom upewnić się co do rzetelności naszego przedsiębiorstwa. Jak to można dział. Klient początkowa trafia na naszą stronę – nie może się zdecydować lub także boi się, że dana firma jest nierzetelna. Postanawia zatem odkryć opinie w sieci na określony zagadnienie. Jako, że pozycjonowanie pozytywnych opinii zapewni nam przychylność klienta. Mamy zwiększone szanse, że zdecyduje się na wybór naszego produktu.

Wybór adekwatnej firmy zajmującej się pozycjonowaniem jest trudną decyzja ponieważ podjęcie działań przez firmę z zewnątrz wiąże się z podjęciem decyzji o zawarciu umowy – warto dobrze przejżeć oferowane usługi SEO. W znaczącej liczbie przypadków jest to jeden rok a niekiedy dosłownie 3 dla tego powinniśmy odpowiednie przemyśleć opinie o danej firmie jak i sprawdzić ich podejście do samego klienta. Poszukiwania stosownej firmy tak jak i każdej osoby produktu powinieneś zacząć od odpowiedzenia naszych znajomych i skorzystaniu z ich rad. Jednakże nie należy im ślepo ufać wielu ludzi ma możliwość nie zdawać sobie sprawy, że słowa zaproponowane przez agencje SEO są nieefektywne dla tego jeżeli to możliwe powinniśmy przeprowadzić szczegółową analizę takich słów podstawowych. To teraz po samych tyko słowach priorytetowych możemy wykluczyć firmy, które pozycjonowanie świadczą w nieodpowiedni metodę. W jaki sposób tego dokonać?

Na początek warto przyjrzeć się bliżej liczbie wyszukiwań generowanych przez dane słowa kluczowe. Następnie powinno się sprawdzić jakie progi wykorzystuje dane firma. Powinnaś zwrócić na to szczególną uwagę ponieważ wiele firm używa niskie progi przez co będziecie zmuszeni zapłacić podobne kwoty za pozycje TOP 10 jak również TOP 1 przy czym liczba użytkowników odwiedzających waszą stronę będzie znaczącą niższa.

Comments are closed