Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Samodzielne pozycjonowanie – katalog firm

Posted in:

Wielu ludzi ma różne zdanie na temat tego, czy opłaca się pozycjonować własną witrynę samemu, czy również dużo lepiej jest zlecić pozycjonowanie doświadczonej firmie. Jednym z argumentów używanych przez zwolenników samodzielnego pozycjonowania jest oszczędność.

Według nich pozycjonowanie na swoją rękę jest nie tylko tańsze, ale i zapewnia pełną kontrolę nad źródłami linków, a co za tym idzie – nie naraża witryny na wpadnięcie w tak zwany filtr albo ban w Google. Tymczasem okazuje się, iż samodzielne pozycjonowanie nie wystarcza, jeśli zależy nam na byciu w czołówce rankingu witryn na rzeczywiście oblegane frazy, zapewniające przekształcenie i ruch. Ilość własnoręcznie zdobytych linków, a także ich jakość, mogą nie być wystarczające, ażeby uzyskać dobrą pozycję w wynikach przeszukiwania Google. Zatrudnienie agencji, dla której pozycjonowanie stron internetowych to chleb powszedni, może się okazać właściwym rozstrzygnięciem. W pewnych przypadkach warto zainwestować, żeby zwiększyć swoje zyski, a pozycjonowanie stron internetowych to dziedzina, w której niełatwo działać we własnym zakresie.
Pozycjonowanie jest bardzo ważne, pozwala w ogromnym stopniu wpłynąć na widoczność strony internetowej w sieci. Sprawdź nasze usługi: katalog stron www.

Comments are closed