Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

Sprawdź opinie internautów o zakupionej usłudze lub produkcie

Posted in:

Dziwi mnie dlaczego jakiś czas temu taką popularność zyskał facebook. Przecież on nie ma nic więcej w jaki sposób inne fora czy portale. Dlaczego zatem facebook wygrywa z gronem czy z naszą-klasą? To pytanie prawdopodobnie pozostaje bez odpowiedzi, chociaż przeciętny człowiek taki jak ja ma możliwość się wyłącznie domyślać. Czy to dzięki temu, że działa sprawniej i szybciej niż inne portale? Czy to ma możliwość dzięki wielu funkcjom, które ułatwiają sprawne korzystanie?

Nie mam pojęcia, zwyczajnie system jaki jest tam wykonany przyciąga miliony ludzi przez komputer, ułatwia sprawne porozumiewanie się i dodawanie wielu intrygujących aplikacji, które faktycznie wkręcają! Uwielbiam korzystać z portali typu facebook, ponieważ tam są dostępne muzyczne play listy znajomych, wiem co słuchają kobiety i mężczyźni mi bliscy, wiem co preferują i co uważają za słuszne, a co za zbędne i niepotrzebne. Jest to w wielu sytuacjach wyznacznik smaku i stylu, są ogłaszane różne, ciekawe konkursy i dzięki temu wszystkiemu- moim zdaniem formuła jest aż tak interesująca. Nie wiem, sama nie wiem. Ja używam przede wszystkim Internetu to czytania najnowszych treści ze świata, bez konieczności kupowania gazet. Oglądam też filmy i seriale online- w całości za free, zwykle w najwyższej jakości i rozdzielczości. Mogę je posiadać w praktyce od razu po wydaniu, oglądać bez ograniczeń i w takich godzinach jakie mi odpowiadają- to naprawdę niesamowicie wygodne! Dostosowuje rytm odpoczynku do siebie, a nie do godzin puszczania seriali w telewizji! Niemniej jednak nie mogę przecież zatracać się wyłącznie online. Muszę iść na przód, wyjść do ludzi, pobiegać sobie w pewnych sytuacjach bądź pospacerować- robić rzeczy takie, jakie Ci robili zanim poznali Internet i żyli zdrowiej. Mam na pomysłu lata siedemdziesiąte/ osiemdziesiąte gdy to rozkwitało wszystko- muzyka, kuchnia, technologia. To najlepsze czasy jak dla mnie.

Dlaczego facebook jest dla mnie portalem aż tak atrakcyjnym? Jest na to jedna i jedynie jedna prawidłowa odpowiedź- ponieważ używają go moi znajomi. To jedynie dlatego, że mam kontakt z innymi, którzy inne portale zostawili daleko za sobą. Na przykład wówczas, kiedy była moda na naszą- klasę ja także ją używałam, bo moi znajomi jej używali. Gdy to się skończyło i została zepchnięta na drugi intencja przez facebook’a ja też z nią zakończyłam współpracę. Ja potrzebuje Internetu do zdobywania treści, skontaktowania się ze znajomymi w celu dowiedzenia się, jaką pracę domową muszę odrobić ( w wypadku, gdyby nie było mnie w szkole), jakie rzeczy są potrzebne( w wypadku, gdyby po prostu cokolwiek wypadło mi z głowy) , a dodatkowo wiele innych sytuacji, w których po prostu potrzebuje szybkiej informacji na określony temat. Używam też Internetu jako encyklopedii, w której szybko i sprawnie mogę znaleźć każdego rodzaju informacje, od zwykłych plotkarskich pierdół do naprawdę efektywnych terminów, które mają rozbudowane definicje. Zdarza się, że zdarzy mi się obejrzeć jakiś film online, niemniej jednak wolę jednak oglądać filmy, bajki, seriale i programy, leżąc wygodnie na łóżku, a nie patrząc się na mały ekranik laptopa, bo to faktycznie niszczy wzrok i jest bardzo, ale to bardzo niewygodne. Zwyczajnie się nie opłaca. Wracając do facebook’ a jest tam jeszcze wiele sympatycznych aplikacji, takich jak przezabawny” Tymbark na dziś”, czy sprawdzenie horoskopu, bądź różnych podobnych rzeczy. Z każdym uczestnikiem można nawiązać chat i po prostu z nim pogadać. Można wysyłać bardzo długie wiadomości- korespondencja ma możliwość być bardzo interesująca dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Facebook jest bardzo dobry dla osób w każdym wieku i nie robię tu zwykłej reklamy. Tak już jest i już, nie ma co tego modyfikować.

Źródło informacji: nasze-opinie.co.pl.

Comments are closed