Blog internetowy - reklama w sieci Blog o promocji stron poprzez umiejętnie wykonaną reklamę

W jaki sposób zarabaić kasę przez internet?

Posted in:

Wiele firm organizuje pracę niektórych działów w formie pracy w domu i związku z tym poszukują pracowników albo proponuje pracownikom przeżycie na tę formę pracy. Nie we wszystkich profesjach możliwa jest praca w domu. Pracować w domu nie mogą pracownicy produkcyjni, służba zdrowia, magazynierzy, służby mundurowe, budowlańcy itd. To alternatywa dla telemarketerów, dziennikarzy, copywriterów, informatyków, nauczycieli (rozwija się e-learning), uzasadnia, księgowych, ankieterów, fotografów. Skrótowo rzecz ujmując to propozycja zawodowa dla przedstawicieli wolnych zawodów, którzy nie są ograniczeni sztywnym w pewnych sytuacjach pracy, bądź dla osób, które wolą podjąć pracę dodatkową popołudniami. Pracować w zaciszu czterech ścian może prawie każdy użytkownik globalnej sieci Internet.

W ostatnim czasie dużo osób zakłada swoje strony internetowe w nadzieji na łatwy i szybki zarobek. Niestety dosłownie na dobrze wypozycjonowanej stronie internetowej najczęściej zarobimy grosze. Dokładnie tak samo sprawa wygląda z katalogami firm albo stron do których właściwie każdy posiadacz portalu ma możliwość dodać swój wpis po uiszczeniu symbolicznej opłaty w wysokości 1, 2, 3 czy 5 PLN. Niestety nie jest to również dobry metodę na zarabianie w sieci, chyba, że takich katalogów posiadamy minimum 100, prawie każdy na domenie głównej i dobrze podlinkowany. Warto spojrzeć w ramach przykładu na katalog firm, w którym średnio dziennie dodawane są 2-3 wpisy, daje nam to zarobek w wysokości zaledwie 2-3zł dziennie.

Chłopcy i dziewczęta wykonujące zawody, w których nie ma sposobów wykonywania pracy za poradą urządzeń telekomunikacyjnych, a które pragną wykonywać zlecenia w ramach pracy w domu, powinny zdecydować się na inną branżę niż ich stała profesja. Zdania zlecają w większości przypadków pracodawcy, choćby zdarzają się firmy wystawiające katalog prac do wytwarzania. W takim wypadku pracownik sam wybiera zdania, które projektuje. W wielu przypadkach podpisywane są umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Pracodawca i pracownik mogą też podpisać umowę o pracę. Wynagrodzenie zależy od efektów pracy, a nie od czasu pracy. Strony mogą ustalić stawkę miesięczną.

Comments are closed